...
Виконуємо якісне укладання асфальту будь-якої території.
Ми пропонуємо:
- асфальтування під'їзних шляхів до території;
- асфальтування територій підприємств
- асфальтування територій торгових центрів, підприємств

Асфальтування територій проводимо всюди: на автостоянках, на дитячих майданчиках, на вулицях, на території різних закладів і навіть у важкодоступних місцях. Наш великий штат кваліфікованих співробітників та власний склад із найсучаснішим спецобладнанням здатний вкласти асфальт де завгодно, якісно та вчасно. Ефективно працюємо і щодо благоустрою території. Наші матеріали, покриття, суміші виготовлені з якісних, професійних інгредієнтів, за рахунок яких збільшується стійкість та термін експлуатації дороги.
Виконаємо повний спектр робіт з асфальту будь-якої території


Ми можемо укласти нове асфальтове покриття на виробничих об'єктах, автосалонах, складах, дитячих майданчиках, збудувати дороги в заміських котеджних селищах, відремонтувати асфальтні покриття на всіх перерахованих типах об'єктів.
Розцінки на асфальтування територій залежать від багатьох факторів: проекту дороги, наявності земляних робіт, вивезення ґрунту або його складування на місці, підготовчих робіт, обсягу робіт, що плануються, наявності додаткових процесів демонтажу, віддаленості об'єкта.

Асфальтування доріг у Києві та Київській області

Асфальтування доріг має величезне значення для різних аспектів суспільного життя та розвитку економіки. Рівні та гладкі дороги, вкриті асфальтом, забезпечують безпеку для водіїв та пішоходів. А ще добре розвинена мережа заасфальтованих доріг покращує доступ до різних інфраструктурних об'єктів. Робить регіон привабливим для вітчизняних та зарубіжних інвесторів. Навіть нерухомість, розташована поблизу магістралей із гарним асфальтом, коштує дорожче. Також професійне асфальтування доріг Києва та Київської області створює додаткові робочі місця, що сприяє розвитку економіки. Всі ці фактори наголошують на важливості асфальтування доріг для різних аспектів сучасного життя.

Компанія «Стройдорбуд» займається асфальтуванням доріг Києва та Київської області. Ми пропонуємо замовникам найкращі у столиці ціни за м2 асфальту і тільки сучасні технології його укладання – холодну, гарячу, укладання в два шари та інші. Компанія приділяє особливу увагу якості асфальтування доріг, тому всі виконані роботи мають довгострокову гарантію. У процесі виконання замовлення використовується спеціалізована техніка від провідних виробників та першокласні матеріали, які суттєво покращують якість готових доріг.

Асфальтування доріг «під ключ»

У компанії «Стройдорбуд» за найвигіднішою вартістю можна замовити асфальтування доріг «під ключ». Ця послуга досить затребувана серед клієнтів, оскільки позбавляє їх необхідності шукати різних підрядників для виконання різних етапів асфальтування доріг Києва та області.

Асфальтування доріг під ключ зазвичай включає повний цикл робіт з облаштування дорожнього покриття. До основних етапів відносяться:

 • очищення території від сміття;
 • видалення старого дорожнього покриття;
 • вирівнювання ґрунту;
 • підготовка основи;
 • установка дренажних систем;
 • облаштування ґрунтових подушок;
 • безпосереднє асфальтування дороги;
 • компактування асфальтового шару;
 • нанесення дорожньої розмітки;
 • контроль якості.

При асфальтуванні доріг Києва та області компанія «Стройдорбуд» бере на себе відповідальність за проведення всіх етапів – від підготовки місця до фінішного оздоблення. Це не тільки полегшує життя замовника, а й гарантує максимальну якість асфальтування доріг у суворій відповідності до встановлених технологій.

Фахівці компанії «Стройдорбуд» до кожного клієнта знаходять індивідуальний підхід, тому проводять асфальтування доріг Києва з урахуванням усіх унікальних вимог. У нас найбільш вигідні умови співпраці та найдоступніші ціни за 1 м2 на асфальтування доріг Києва.

Де замовити асфальтування дороги?

Асфальтування доріг, ціна на яке є достатньо доступною, дозволяє значно покращити життя людей Києві та Київської області. Якісно заасфальтовані дороги, двори, території поблизу приватних будинків мають низку переваг:

 1. знижують кількість ям та тріщин на покритті, що зменшує ризик аварій;
 2. забезпечують більш ефективне пересування транспорту, ніж сприяють розвитку економіки;
 3. поліпшують соціальні зв'язки та спрощують взаємодію між різними регіонами;
 4. забезпечують плавніший рух як легкових, так і вантажних автомобілів, що сприяє зниженню викидів шкідливих речовин в атмосферу;
 5. гарантують комфортні умови для пересування, оскільки знижують рівень вібрації та шуму, що виникають під час проїзду транспорту;
 6. збільшують термін експлуатації дорожнього полотна та знижують необхідність його ремонту.

Після якісно виконаного асфальтування доріг їх набагато простіше обслуговувати. Звичайно, що після асфальтування доріг покриття виглядають більш привабливо і позитивно впливають на залучення в регіон туристів. Асфальтування доріг у Києві та Київській області, проведене компанією «Стройдорбуд» «під ключ», запобігає утворенню пилу, який зазвичай виникає на неасфальтованих дорогах.

Співпрацюючи з нашою компанією, ви точно можете бути впевнені, що:

 • усі наші співробітники мають великий досвід в асфальтуванні доріг, тому проведуть весь комплекс робіт на найвищому рівні;
 • у нас є необхідне обладнання та інші ресурси для якісного асфальтування доріг;
 • за роки роботи наша компанія встигла заслужити довіру клієнтів та відмінну репутацію, тому нам доручають найскладніші завдання щодо асфальтування доріг Києва;
 • для кожного проекту ми розробляємо індивідуальні рішення щодо асфальтування доріг та пропонуємо оптимальні методи укладання асфальту, асфальтної крихти;
 • ми ніколи не порушуємо обумовлені із замовником терміни виконання робіт, завжди здаємо об'єкти точно у вказану дату без будь-яких затримок;
 • ми пропонуємо широкий спектр послуг, пов'язаних з асфальтуванням доріг, включаючи підготовку місця, укладання асфальту, оздоблювальні роботи та подальше обслуговування.

Компанія «Стройдорбуд» проводить комплексне асфальтування доріг, тому може забезпечити замовникам високу якість робіт, надійність, індивідуальний підхід, а також виконання проектів у строк та в рамках бюджету. Телефонуйте нам прямо зараз або залишайте заявку на сайті, щоб дізнатися, скільки коштує асфальтування доріг Києва. Наші менеджери в найкоротші терміни зв'яжуться з вами, покажуть прайс і фото вже виконаних проектів, розкажуть про технології, що використовуються, детально дадуть відповіді на питання!

FAQ

Які матеріали використовуються для асфальтування доріг?

Основними матеріалами, що застосовуються в процесі робіт, вважаються асфальтова суміш, гравій, пісок та бітум.

Чи можна асфальтувати дороги в холодну погоду?

Так, асфальтувати дороги можна і за низьких температур, але цей процес вимагає дотримання спеціальних умов та застосування певних технологій, таких як використання холодних асфальтових сумішей.

Який термін служби асфальту?

Термін експлуатації асфальту може суттєво змінюватись в залежності від якості укладання, інтенсивності використання та інших факторів. В середньому він становить від 10 до 20 років.

Які фактори безпосередньо впливають на вартість асфальтування доріг?

Ціна асфальтування доріг у Києві залежить від розміру проекту, стану основи, вибору матеріалів, кліматичних та інших важливих факторів.

Які методи укладання асфальту існують?

Завдяки використанню сучасних технологій замовникам доступні різні методи укладання асфальту, наприклад, гаряче та холодне укладальне покриття, рециклювання, укладання в два шари.

+38 (097) 247-69-41