...
Будуємо дороги з асфальтної крихти за найнижчими цінами! Телефонуйте
Професійна компанія ТОВ «Стройдорбуд» протягом кількох років надає такий вид послуг, як відсипання доріг щебенем. Нашими клієнтами є фізичні та юридичні особи, з якими ми набули дружніх стосунків. У нашій компанії ви можете замовити подібну послугу, і нехай вас не турбує доставка щебеню на об'єкт. Завдяки повному набору спецтехніки та вмілим рукам співробітників ми швидко впораємося з поставленим завданням.
При всіх перевагах відсипаної дороги слід зазначити, що покриття поступається довговічністю асфальту і тим більше бетону. Цей спосіб облаштування ідеальний для організації тимчасових та підвищення якості ґрунтових доріг. При зростаючому транспортному навантаженні слід подбати про організацію постійної дороги.

Асфальтова крихта: технологія укладання

Асфальтова крихта являє собою матеріал, який одержують шляхом подрібнення старого асфальтового покриття. Асфальтова крихта може використовуватися як надійна і міцна основа для укладання нового асфальту. Також асфальтову крихту часто додають до асфальтових сумішей.

Компанія «Стройдорбуд» використовує цей матеріал у процесі будівництва та ремонту доріг. Асфальтова крихта допомагає покращити структурну цілісність дорожнього полотна та запобігти його просіданню. Також з її допомогою ми заповнюємо ями та тріщини, що утворилися у старих покриттях. Таким чином, наші співробітники відновлюють дорожню поверхню та підвищують рівень безпеки руху. Крім того, вказаний матеріал підвищує щільність дорожнього полотна та збільшує термін його експлуатації. У багатьох проектах ми додаємо крихту до асфальтових сумішей як заповнювача для покращення їх міцності, стійкості до механічних пошкоджень.

У нас можна замовити асфальтову крихту в Києві за найвигіднішою ціною. Ми пропонуємо матеріал відмінної якості, який підійде для широкого спектру будівельних та ремонтних робіт. За допомогою асфальтної крихти можна проводити ефективне і надійне асфальтування будь-яких територій, починаючи від дворів або майданчиків і закінчуючи великими автомагістралями.

Використання асфальтної крихти в дорожньо-будівельної галузі

Процес асфальтування з використанням асфальтної крихти у Києві чи інших містах може трохи відрізнятися з урахуванням особливостей об'єкта. До основних етапів виконання робіт із застосуванням зазначеного матеріалу відносяться:

  1. Підготовка поверхні. На цьому етапі з об'єкта вивозиться сміття та видаляється старе асфальтове покриття. Перед використанням асфальтної крихти для зміцнення основи дороги її поверхня обов'язково попередньо вирівнюється.
  2. Укладання асфальтної крихти. Спеціально підготовлений матеріал із дотриманням встановленої технології укладається на основу дороги. Потім асфальтова крихта рівномірно розподіляється по всій поверхні дорожнього полотна та ущільнюється для створення міцного та стійкого до пошкоджень шару.
  3. Додавання асфальтової суміші: після укладання асфальтної крихти її закривають шаром нового гарячого або холодного асфальту. Також можуть використовуватись різні асфальтові суміші, які підбираються з урахуванням вимог конкретного проекту. Покладена поверх крихти суміш асфальту рівномірно розподіляється по всій площі полотна.
  4. Ущільнення та оздоблювальні роботи. Після укладання асфальтної крихти та асфальтової суміші проводиться ущільнення поверхні ручним способом або за допомогою спеціалізованої техніки. Такі роботи необхідні для створення міцного та довговічного покриття, здатного витримувати великі механічні навантаження.
  5. Контроль якості. Після закінчення робіт із асфальтування за допомогою асфальтної крихти здійснюється суворий контроль відповідності готового дорожнього покриття вимогам проекту.

Переробка старого асфальту в асфальтову крихту дозволяє повторно використовувати існуючий матеріал, що сприяє суттєвій економії не тільки природних ресурсів, а й фінансових коштів замовника. Послугу асфальтування з використанням асфальтної крихти пропонує компанія «Стройдорбуд». Всі роботи ми проводимо у суворій відповідності до встановлених стандартів якості та безпеки, тому створюємо сучасні дороги з тривалим періодом експлуатації.

Плюси асфальтної крихти

Асфальтова крихта, ціна якої є достатньо доступною, має безліч плюсів використання. До основних її переваг відносять:

  • Зміцнення основи дорожнього покриття, що забезпечує його підвищену стійкість до механічних навантажень та збільшення міцності дороги.
  • Зниження шуму, транспорту, що виникає під час руху.
  • Універсальність. Крім використання в асфальтових сумішах, асфальтова крихта підходить для створення основ для тротуарів, парковок, велосипедних доріжок, а також облаштування інших типів доріг.
  • Зниження ризику деформації дорожнього полотна під впливом великих навантажень та екстремальних температур, що підвищує термін його експлуатації.

Асфальтова крихта робить процес укладання нового асфальтового покриття та ремонту доріг більш простим та швидким, що особливо важливо для мінімізації тимчасових простоїв. Як уже було сказано, матеріал істотно знижує витрати, тому робить вартість проекту нижчою. Також асфальтова крихта сприяє значному поліпшенню дренажу, запобігає скупченню води на поверхні дороги та знижує ймовірність виникнення аварійних ситуацій.

Чому обирають нас?

Якщо вас цікавить асфальтування крихтою, звертайтеся до компанії «Стройдорбуд». Всі наші фахівці навчені та мають великий досвід у проведенні дорожніх робіт. Вони завжди використовують тільки якісні матеріали, у тому числі і крихту з асфальту, тому створюють надійні та довговічні дорожні покриття, здатні витримувати серйозні механічні навантаження.

Кожному замовнику ми гарантуємо індивідуальний підхід та дотримання всіх умов проекту під час проведення асфальтування з асфальтовою крихтою у Києві. Ми дослухаємося до вимог та побажань клієнтів, дотримуємось обумовлених термінів виконання робіт. На всі послуги та матеріали, у тому числі асфальтову крихту, у нас діють конкурентоспроможні ціни. Ми ніколи не знижуємо якість.

Не відкладайте асфальтування дороги з асфальтовою крихтою, телефонуйте нам зараз для отримання більш детальної інформації! Наші менеджери кваліфіковано дадуть відповіді на запитання, розрахують попередній кошторис проекту та розкажуть про переваги використовуваних матеріалів.

Популярні питання та відповіді про асфальтову крихту

Що таке асфальтова крихта?

Така крихта є матеріалом, що отримується зі старого переробленого асфальтового покриття. Використовується для створення асфальтових сумішей або як основа для нових доріг.

Для яких цілей використовується асфальтова крихта у Києві при будівництві доріг?

Асфальтова крихта підходить для створення надійної основи дороги, заповнення ям та тріщин, будівництва нових сучасних доріг або додавання до асфальтових сумішей для покращення їх експлуатаційних характеристик.

Як довго служить асфальтова крихта?

Термін експлуатації крихти з асфальту залежить від багатьох факторів, включаючи якість матеріалу, рівень обслуговування дороги та умови її використання.

Які фактори впливають на вибір на користь асфальтної крихти у Києві при виконанні конкретного проекту?

Бюджет проекту, умови експлуатації дороги, певні вимоги до її міцності та довговічності впливають на ухвалення рішення про використання цього матеріалу.

+38 (097) 247-69-41