...
Капітальне будівництво доріг
Чому вигідно довірити нам капітальне будівництво доріг «під ключ»?
Зараз багато фірм, які обіцяють низьку ціну. Ціна складається з чотирьох складових: витрати на матеріали, витрати на машини та механізми, витрати на оплату праці, податки. Зменшити ціну за рахунок економії на зарплаті, податках та витратах на машини та механізми неможливо! Відповідно, економлять на матеріалах! Пам'ятайте: низька ціна = неякісний матеріал! Наша фірма розрахувала оптимальну ціну. По ній і працюємо!
Власний упорядкований парк нової, сучасної, високопродуктивної дорожньої спецтехніки, яка відрізняється великим діапазоном технологічних можливостей та проходить регулярний тех. огляд;
Компанія розпочала свій життєвий шлях на ринку будівельних послуг у 2009 р. та за ці роки зарекомендувала себе як надійний партнер. У нас за плечима – велика кількість збудованих об'єктів. Гарантуємо повний комплекс капітального будівництва доріг під ключ!
Компанія «Стройдорбуд» подолає найскладніші завдання, включаючи будівництво швидкісних доріг, транспортних розв'язок, капітальний ремонт доріг будь-якого призначення.
+38 (097) 247-69-41